VIEDEŇ – VIKTÓRINNE VODOPÁDY, spiatočne od 535 eur!

VIEDEŇ – VIKTÓRINNE VODOPÁDY, spiatočne od 535 eur!

Letecká spoločnosť Ethiopian Air Lines prichádza na európsky trh s najnižšou ponukou spiatočnej letenky k najväčšiemu africkému lákadlu – Viktóriiným vodopádom. Z Viedne sa v termíne od 3. do 11.5 dostanete do južnej Afriky od 535,14 eur.

REZERVÁCIA TU:

Viktóriine vodopády patria medzi najväčšie vodopády na svete. Nachádzajú sa v Južnej Afrike na rieke Zambezi. Ležia medzi Zambiou a Zimbabwe.

Okrem vodopádov si v Afrike môžete užiť aj iné zaujímavosti. Odporúčame slonie safari, kde sa okrem jazdy dozviete niečo o slonoch a ich cvičení. Taktiež budete mať možnosť podieľať sa na kŕmení. Pre milovníkov adrenalínu je pripravení bungee jumping, splavovanie, prípadne plavba loďou. Za približne 50 dolárov sa môžete pozrieť na tradičnú africkú dedinu. Nezabudnite sa pozrieť aj na Viktóriin most. Ak by ste chceli vidieť viacero zaujímavosti ako krokodíliu farmu, ísť na nákupy alebo spoznávať okolitú prírodu, odporúčame vám zakúpiť si jeden z viacerých zájazdov. Viac info na stránke http://www.shearwatervictoriafalls.com/.

 

 

Pin It